Links‎ > ‎

Energie-coöperaties

De afgelopen twee jaren hebben overal in het land bewoners en bedrijven initiatieven genomen die zich met lokale duurzame energie willen bezig houden. Uit zorg om onze toekomst, om de gezondheid van mens en aarde. Maar vooral omdat de overheid deze bal niet wil oppakken en zegt dat de Nederlandse bevolking en de markt het zelf moeten doen. 
16 items worden weergegeven
NaamWoonplaatsSite
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
NaamWoonplaatsSite
Ameland Energie Ameland  http://www.amelandenergie.nl/ 
Calorieenergie Castricum http://www.calorieenergie.nl/ 
De A Apeldoorn http://www.de-a.nl/ 
EnergieRijkVoorst Voorst http://energierijkvoorst.nl/ 
EnergieU Utrecht http://www.energieu.nl/ 
Grunneger Power Groningen http://www.grunnegerpower.nl/ 
Hesseln Energie Oosterhesselen http://www.hesselnenergie.nl/ 
Lochem Energie Lochem http://www.lochemenergie.net/ 
Onze Energie Amsterdam http://www.onzeenergie.nl/ 
Relocal Nederland http://relocal.nl/ 
Stg. Duurzaam Heeten Heeten http://www.stichtingduurzaamheeten.nl/ 
Texel Energie Texel  http://www.texelenergie.nl/ 
Thermo Bello Culemborg http://www.thermobello.nl/ 
Vogelwijk Energiek Den Haag http://www.vogelwijkenergiek.nl/ 
ZET Zutphen  http://www.zutphenaanzet.nl/ 
Zonvogel Nederland http://www.zonvogel.nl/ 
16 items worden weergegeven
Comments